مشاوره راه اندازی خط تولید صنایع یکبار مصرف پزشکی

Launching the production line of food packaging containers

راه اندازی خط تولید ظروف بسته بندی صنایع غذایی

راه اندازی خط تولید تجهیزات پزشکی یکبار مصرف

تجیهزات پزشکی را می توان به سه بخش تقسیم نمود: دسته اول کالاهای پرمصرف و یکبار مصرف پزشکی به شمار می آید این کالاها شامل انواع سرنگ سوزن ها و سرم ها می شود. اغلب کشورهای سعی می کنند تا با تولید این قبیل کالاهای پرمصرف از خروج ارز از کشور جلوگیری کنند و از وابستگی به سایر کشورها در امان باشند دسته دوم کالاهای تخصصی پزشکی نامیده می شوند و در نهایت کالاهای پیشرفته (High -Tech) که از تکنولوژی روز دنیا استفاده می کنند..

وسایل پزشکی یکبار مصرف شامل تجهیزات پزشکی ، ابزار و دستگاههایی است که توانایی استفاده فقط یکبار در بیمارستان یا کلینیک را دارند و سپس دفع می شوند. سازمان غذا و دارو اینگونه تعریف می کند که هر دستگاهی که توسط سازنده آن مجاز است استفاده از آن را فقط برای یک بیمار منفرد و فقط یک روش انجام می دهد. قابل استفاده مجدد نیست ، بنابراین طول عمر کوتاهی دارد و محدود به یک بیمار است.

نزدیک به 2 دهه است که شرکت مهندسی پارس توس با استفاده از قالب تزریق دقیق مهندسی برای کاربردهای پزشکی ، نوآوریهای ویژه ای را ایجاد کرده و تجربیات گسترده ای را در رفع نیازهای بی نظیر صنعت پزشکی به دست آورده است .

  • کمک به طراحی پلاستیک ، از جمله توسعه نمونه اولیه
  • تست قسمت و صلاحیت فرآیند اختصاصی ما
  • آزمایشگاه قالب ریزی و سازه در منازل با استفاده از قالب بندی علمی (گواهی RJG)
  • راه اندازی جهانی و پشتیبانی فنی از سیستم های قالب پزشکی

طراحی و کیفیت بالا در ساخت قالب در MPTE در تجربه چند ساله ما اثبات شده است . در شرکت مهندسی پارس توس سعی شده است در برنامه هایی که پردازش ، کیفیت محصول و طول عمر ابزار مورد نیاز ارزیابی میگردد ، ما بهترین عملکرد را دارا بوده و بهترین قالب را تولید نماییم .

از جمله پروژه های انجام شده در MPTE می توان به راه اندازی خط تولید سرنگ اشاره نمود . در خصوص راه اندازی خط تولید سرنگ ، سرم ، ست سرم، ست دیالیز، لارنگوسکوپ، لارنژیال و … هر گونه سوالی داشتید می توانید با ما تماس حاصل نمایید .

راه اندازی خط تولید صنایع تجهیزات پزشکی