آینده پیش فرض های PET در MPTE

پریفرمهای PET همچنان به دلیل ادامه تقاضا از صنعت آب بطری و بخش نوشیدنی های یک وعده همچنان تصویب شده و پایدار هستند.

آنچه درباره پریفورم PET باید بدانیم

یک مطالعه جدید توسط Future Market Insights ، بازار جهانی PET preforms را در 5٪ CAGR در طی سال 2019 – 2029 گسترش داده است. صنایع F&B ، داروسازی ، و مراقبت های شخصی و لوازم آرایشی ، مصرف کنندگان اصلی بازار preforms PET در آینده قابل پیش بینی خواهند بود.

در این گزارش ، چگونگی شکل گیری بازار ، در پس زمینه ممنوعیت اخیراً اعمال پلاستیک های یکبار مصرف و نگرانی های زیست محیطی پیرامون استفاده از بطری های پلاستیکی توسط صنعت بسته بندی ، تجزیه و تحلیل می شود.

تقاضا برای پریفرمهای PET در طول دوره پیش بینی در صنعت F&B برجسته خواهد بود.

افزایش محبوبیت نوشیدنیهای یک وعده و محصولات چنگ زدن و خرید باعث افزایش تقاضا برای بطری ها و ظروف کوچکتر می شود. در نتیجه حداکثر 500 میلی لیتر پریفرم PET از این رو به جمع شدن کشش بالا ادامه می دهد.

قابلیت های بالا ، وزن سبک تر ، راحتی بیشتر در استفاده ، تولید پایدار و بازیافت از مهمترین پارامترهای شکل دهنده فروش پیش ساخته های PET در بازارهای جهانی خواهد بود.

بازار پیش فرض PET چند میلیارد دلاری اخیراً با تهدید جنبش ضد پلاستیک روبرو شده است ، که تولید کنندگان را وادار می کند تا سرعت خود را به سمت مواد پایدار که خواصی مشابه PET دارند ارائه دهند. با وجود امکان همکاری با PET بازیافتی ، شرکت ها در تلاشند تا گامی به سمت پایداری بکشند که باعث می شود چهره برند آنها تقویت شود.

معرفی راه حل های بسته بندی متناوب مانند کارتن های مایع باعث افزایش تقاضا برای پریفرم های PET در کشورهای توسعه یافته و همچنین در حال توسعه شده است. علاوه بر این ، مارک ها سرمایه گذاری های قابل توجهی را در خطوط تولید موجود خود اختصاص می دهند تا بتوانند استفاده از پریفرم های PET را در راستای اهداف پایداری محدود کنند.

کارتن های مایع به دلیل دفع 100٪ و قابلیت بازیافت مجدد ، در چند سال اخیر کشش قابل توجهی کسب کرده اند. تعدادی از شرکت ها در بخش نوشیدنی ها در حال انتخاب کارتن های مایع به عنوان کاربرد اصلی بسته بندی در بطری های پیش ساخته PET هستند. سالانه بیش از 140 میلیارد کارتن مایع در جهان تولید می شود که به طور مداوم چشم انداز تقاضا محصولات بسته بندی پریفرم های PET را کاهش می دهد.

علاوه بر این ، گزینه های دیگر بسته بندی پریفرم های PET بطری های گیاهی است که از رزین های سازگار با 100٪ سازگار با محیط زیست مانند PLA و PHA ساخته شده است که خواص سدی مشابه با بطری های مبتنی بر پیش ساخته PET را ارائه می دهد. پیش بینی می شود این عوامل در فروش پریفرم های PET در آینده نزدیک مانع شود.