MPTE به طور مداوم در تلاش است محصولات ارائه شده  را بهبود ببخشد و متناسب با نیازهای شما عزیزان تجهیزات متنوع ،جدید و پرکاربرد پزشکی  را فراهم کند.

طراحی و ساخت انواع قالب سرنگ با سایزهای مختلف

شرکت مهندسی پارس توس (MPTE )متخصص در طراحی و ساخت قالب تزریق برای تولید قطعات پزشکی  را با کیفیت و دقت بالا ارائه دهیم . ما در زمینه تولید مقادیر گسترده قطعات پزشکی مانند قطعات سرنگ با استفاده از سیستم های دونده داغ ، در مقیاس بزرگ تجربه داریم.
با بیش از 20 سال تجربه تولید ، قطعات با دقت بالا ما به سراسر کشور عرضه می شود.
مشتریان ما می توانند در زمینه ساخت قطعات قالب و ساخت قالب به ما اعتماد داشته باشند و ما از طرحی صحیح از قالب استفاده می کنیم که تولید بدون دردسر و مستقیم را تضمین می کند.
استفاده از جدیدترین دستگاههای اندازه گیری پیشرفته ، ابزار و ماشین آلات با روشهای ماشینکاری به ما این امکان را می دهد تا بالاترین خواسته های مشتریان را با توجه به طراحی ، ساخت قالب و ساخت برآورده کنیم و همچنین برای انتقال دانش فنی و فناوری برای تولید سرنگ آماده شده است.

همچنین می توانیم راه حل خط تولید سرنگ یکبار مصرف و ساخت یک کارخانه سرنگ یکبار مصرف را برای مشتری خود ایجاد کنیم. ما می توانیم کلیه ماشین آلات لازم ، قالب ، کلیه خدمات پیش فروش و خدمات پس از فروش ، پشتیبانی فنی (از جمله تحقیق و نوآوری در مورد طراحی محصول ، طراحی قالب و تجزیه و تحلیل جریان قالب) را تهیه کرده و به مشتری خود آموزش دهیم که چگونه تولید قالب های سرنگ با کیفیت بالا را انجام دهد. ، کل تجهیزات خط ، خدمات اقساطی و آموزشی بعد از فروش از جمله خدمات ماست .

ما از نزدیک با مشتریان خود همکاری می کنیم تا راه حل های قالب سازی را که واقعاً نیازهای آنها را برآورده می کند مهندسی کنیم.
ما بر روی طراحی های موثر برای کاهش پیچیدگی متمرکز هستیم ، در حالی که بیش از معیارهای عملکرد مشتری ما است.
موفقیت ما حاصل ترکیب فناوری ، عملکرد و قیمت است.

syringe mold

Design and manufacture of syringe molds

طراحی و ساخت انواع تیغه لارنگوسکوپ

1- طراحی قسمت شامل تحقیق و مطالعه روی تیغه های فلزی سنتی و طراحی تیغه پلاستیکی جدید با استحکام کافی و کاربرد بهتر. بخش تحقیق و توسعه ما 5 اندازه تیغه از نوزاد تازه متولد شده تا بزرگترین اندازه طراحی کرده است. قبل از ساخت قالب ، ما تیغه های چاپ سه بعدی ساخته ایم و چندین بار در بیمارستان ها توسط پزشکان داروهای مختلف آزمایش کرده ایم تا عملکرد و پیشنهادات اصلاح آن را بررسی کنید.
2- ساخت قالب تزریق پلاستیک با دقت بالا
3- دستگاه تزریق و تجهیزات کمکی آن را انتخاب و تهیه کنید
4- ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک را انتخاب و تهیه کنید
5- دستگاه چاپ را انتخاب و تهیه کنید
6- نصب ، راه اندازی و آموزش خط تولید تزریق پلاستیک
7- ساخت دسته لارنگوسکوپ فیبر نوری (برای استفاده با تیغه فیبر نوری Macintosh و میلر لارنگوسکوپ میلر)

لارنگوسکوپی آندوسکوپی حنجره ، بخشی از گلو است. این یک روش پزشکی است که برای به دست آوردن نمایی مثلاً از چین های صوتی و گلوت استفاده می شود. لارنگوسکوپی ممکن است برای تسهیل لوله گذاری تراشه در هنگام بیهوشی عمومی یا احیاء قلبی ریوی یا برای انجام عمل های جراحی روی حنجره یا سایر قسمت های درخت فوقانی تراشه انجام شود.

تیغه های لارنگوسکوپی یکبار مصرف فلزی ارزان تر هستند و خطر عفونت کمتری نسبت به تیغه های فلزی قابل استفاده مجدد دارند

ساخت قالب لارنگوسکوپ

Design and manufacture of Types of laryngoscope blades

تأسیس خط تولید لارنژال ماسک هوایی (LMA)

راه هوایی ماسک حنجره (LMA) یک جایگزین قابل قبول برای ماسک بی حسی در اتاق عمل است. غالباً در موارد ضروری لوله گذاری داخل تراشه مورد استفاده قرار نمی گیرد .

تهیه قالب برای قطعات پزشکی پیچیده و با دقت بالا یک چالش است.
تیم باتجربه مهندسان ما راه حل بهینه را برای درخواست پزشکی شما پیدا می کنند.
از نظر پایداری بعدی ، مشخصات مواد ، کیفیت سطح و نیازهای عملکردی ، سالها تجربه در زمینه طراحی و ساخت قالبهای با دقت بالا برای قطعات پزشکی به ما این امکان را می دهد تا بهینه سازی ، اختراع و پیاده سازی راه حل های جدید برای نیازهای شما را انجام دهیم.

ما شما را جلوتر از رقابت نگه می داریم.
حفره های قابل تعویض ، حمل آسان ، عمر طولانی قالب از جمله خدمات ماست .
ما برای راه اندازی ، آموزش و بهینه سازی فرآیند از شما پشتیبانی می کنیم

ساخت قالب لارنژیال ماسک-ساخت قالب پلاستیکی یکبار مصرف پپزشکی

Medical Laryngeal Mask Airway (LMA) production line establishment

اخبار نمایشگاههای پزشکی


پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات وتأسیسات بیمارستانی
مجری: شركت سپنتاس كيششماره تماس 02188546619 – 02188546620وب سایت www.sepantasgroup.comمدیر ناظر: جناب آقای صفاری 21912663-021

26 تا 29 آذرماه
ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران (IRAN LAB)
مجری: موسسه توسعه خدمات فناوری تا بازار ایرانیانشماره تماس 02188502930 -وب سایت iranlabexpo.irمدیر ناظر: آقای کبیری 21912549-021

26 تا 29 آذرماه

اولین نمایشگاه بین المللی گازهای صنعتی و طبی و صنایع جوش و برش
شماره تماس -وب سایت www.gwc-expo.comمدیر ناظر: آقای کبیری 21912549-021
6 تا 9 اسفند