• تامین قطعات یدکی

PREFORM MOLD

قالب پریفرم

شرکت مهندسی پارس توس در دو دهه اخیر با توجه به تجربه طولانی و به همراه داشتن تیم مجرب و حرفه ای و انجام پروژه های موفق برای شرکت های معتبر به طراحی قالب های PET PREFORM با تعداد

قالب حفره های 24 حفره

24Caviteis preform mold

قالب  32 حفره

36Caviteis mold

قالب 64 حفره

64Caviteis mold

قالب 96 حفره

96Caviteis mold

پرداخته است .

ساخت قالب پریفرم
قالب های هاترانر-hotrunner mould
قالب پریفرم
پت پریفرم-ساخت قالب بطری

ما در فولاد مورد استفاده در ساخت سنبه و کویتی و سایر اجزای با اهمیت قالب معمولا از جنس فولاد کرم بالا با سختی مناسب برای افزایش مقاوت ، خردگی و … در راستای افزایش عمر بالای قالب استفاده می شود .

کلیه اجزای مهم قالب به صورت Insert با دقت بالا ماشین کاری می شوند . بدین ترتیب کلیه قطعات با توجه به درجه حساسیت فولاد متناسب با سختی مناسب انتخاب میشود و قابلیت تعویض خواهند داشت .

فرآیند ماشینکاری قطعات قالب پریفرم پیش ساخته شده

شرکت مهندسی پارس توس در چند سال اخیر با واردات دستگاه های دقیق از اروپا و چین و … برای تولید قالب PET PREFORM سرمایه گذاری کرده ایم . قالب مطابق نقشه های 3 بعدی ساخته می شوند و تمام پتانسیل های آن مانند تحمل ها، فرآیند ابزار سازی و سختی مواد … اندازه گیری می شوند .

اجزای PET PREFORM قالب قابل تعویض هستند .با توجه به ماشین کاری دقیق و کنترل ابعاد دقیق ، در قالب PET PREFORM ما تمام قطعات یکسان قابل تعویض هستند و برای بسیاری از اجزای موجود در قالب های مختلف ، آنها را در کمترین زمان زمان تحویل و خدمات سریع به مشتریان ارائه می دهیم .

سنبه پریفورم Preform core


یکی از موارد مهم در خصوص تولید پریفرم ، طراحی پریفرم به قسمی است که موارد اقتصادی و زیست محیط درآن لحاظ گردد. بدین جهت تولید کنندگان در طراحی خود دست به تغییراتی زدند که مهم ترین آن تبدیل NORMAL NECK به SHORT NECK میباشد. همین تغییر باعث کاهش وزن درب و پریفرم میگردد . یکی از خدمات این مجموعه تغییر قالب پریفرم جهت تبدیل پریفرم نرمال نک به شورت نک میباشد.

کویتی پریفرم Preform cavity


شرکت مهندسی پارس توس با بیش از 20 سال سابقه در طول قالب و ماشین کاری CNC به تامین نیاز های شما مشتریان عزیز پرداخته است .

در این راستا برای ساخت کویتی از فولاد مرغوب کرم بالا مقاوم به سایش و خوردگی و سختی مناسب استفاده میشود .عملیات ساخت به کمک ماشین آلات دقیق CNC نظیر : تراش CNC ، فلز CNC و … انجام میشود .