CAP MOLD

قالب درب بطری

قالب دمیدن بطری PET نیز بخش مهمی از کل خط تولید بطری PET است . ساختار قالب دمیدن بطری PET بسیار ساده است ، بنابراین طراحی بطری بسیار مهم است .

PET، قالب تزریق پلاستیک ،قالب پلاستیک، CAP MOLD، BOTTEL CAP،

نکات برجسته برای قالب بطری PET

یک تیم مهندس و طراح بسیار با استعداد وجود دارد که می تواند برای کشف شکل بطری ، طراحی بطری یا کمک به مشتریان در بهبود طراحی بطری با مشتریان همکاری می کند .

شرکت مهندسی پارس توس با بیش از 20 سال سابقه در ساخت قالب و پیشرفته ترین نرم افزار طراحی ،به ساخت قالب و تولید محصول نهایی بطری با حداکثر ظرفیت و قدرا و بهینه ترین روش می پردازد .

ما به عنوان تولید کننده قالب بطری PET ، انواع دستگاه های ابزار دقیق با دقت بالا داریم که می تواند اطمینان حاصل کنند که قالب در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه به شما عزیزان تحویل داده می شود .

شرکت مهندسی پارس توس به ساخت انواع قالب های پلاستیکی و قالب درب بطری مانند درب بطری اب معدنی ، نوشابه، ماء الشعیر،شیر و … پرداخته است .

اگر برنامه جدیدی برای سرمایه گذاری در صنعت بسته بندی دارید ،میتوانید با ما تماس بگیرید ، ما می توانیم خط تولید پلاستیک با کیفیت بالا، شامل خط تولید قالب تزریق کلاه، خط تولید قالب تزریق پریفرم PET و همچنین خط بطری را فراهم کنیم . ما تولید کننده ماشین قالب و قالب تزریق مستقیم هستیم ، ما می توانیم با خدمات مناسب قیمت مطلوب ارائه دهیم .