MPTE شرکت مهندسی پارس توس در سال 1380 به عنوان تولید کننده قالب تزریق پلاستیک تاسیس شد . در سال 1385 شرکت مهندسی پارس توس MPTE کار خود را با تاکید بر ساخت قالبهای پلاستیکی در صنایع غذایی و پزشکی توسعه داد . فرآیند طراحی و ساخت قالب های پلاستیکی در روش های سنتی بسیار زمانبر بودند و از دقت پایینی برخوردار بودند اما با اتوماسیون کردن روش های تزریق سبب بهبود کیفیت و کاهش زمان تولید شده است . و اینک تمام قطعات و قالب های پلاستیکی در بخش صنایع غذایی و پزشکی با دقت بالا و عمر بالا در کمترین زمان تولیئ می گردد .

همچنین در طی این سالها با ایجاد ارتباطات گسترده با کشورهایی نظیر چین ،تایوان، کره و … به گسترش طراحی و ساخت قالب تزریق پلاستیک در بش های صنایع غذایی و پزشکی و واردات ماشین آلات صنعتی پرداخته است و محصولات تولید شده به سراسر ایران و اروپا و آسیا ارسال می گردد .

در طی دو دهه اخیر MPTE در تلاش بوده است با توجه به افزایش کیفیت و مشتری مداری زمینه فعالیت خود را گسترش دهد .هدف اصلی ما ارائه خدمات با ایجاد کیفیت و دقت بهینه ، فناوریهای برتر،زمان تحویل کوتاه، قابلیت اطمینان بالا تحویل و … است .برای این منظور ایده ها و تجربیات خود را با بهترین تیم تخصصی و مجرب به کار گرفته ایم تا بهترین محصول را به شما ارائه دهیم و نظر شما مشتریان عزیز را جلب نماییم .